Başkanlar canlı yayında

Başkanlar canlı yayında
Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı ve CHP Muğla Belediye Başkan Adayı Osman Gürün ile Fethiye Belediye Başkanı ve Muğla Bağımsız Belediye Başkan adayı Behçet Saatcı yarın sabah Fox TV ‘de İsmail Küçükkaya’nın konuğu olacaklar.


31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı için yarışan Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı ve CHP Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Gürün ile Fethiye Belediye Başkanı, Muğla Bağımsız  Büyükşehir Belediye Başkan adayı Behçet Saatcı yarın sabah Fox TV ‘de Çalar Saat proğramında İsmail Küçükkaya’nın konuğu olacaklar. İki Belediye Başkan Adayı canlı yayında projelerini aktaracaklar.


Yerel seçimlere 20 gün kalırken, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday olan mevcut belediye Başkanı ve CHP Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Osman Gürün ile Fethiye Belediye Başkanı ve Bağımsız Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Behçet Saatcı 12 Mart sabahı canlı yayında seçmenleri ile buluşacaklar. Seçim çalışmaları kapsamında propagandalarını yapan iki Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fox TV de Çalar Saat isimli programı sunan İsmail Küçükkaya’nın konuğu olacaklar. İsmail Küçükkaya ilk konuğu olarak saat 07:45 te Fethiye Belediye Başkanı ve Bağımsız Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Behçet Saatcı ekrana çıkacak. Çalar Saat programında projelerini ve seçim sürecini anlatacak olan Behçet Saatcı’dan sonra ise saat 09:00 ‘da  Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı ve CHP Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Osman Gürün ekranlarda olacak. Osman Gürün ve Behçet Saatcı, Çalar Saat programında yeni dönemde Muğla için yapmayı planladıkları projelerini anlatacak ve İsmail Küçükkaya’nın sorularını cevaplayacaklar..