Bakan Kasapoğlu’ndan Yazıcı’ya Destek Ziyareti

  • Nisan 2, 2020

Spor Bakanı Marmaris’i Ziyaret Etti

Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu Muğla ziyareti kapsamında AK Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı’nın seçim kampanyası kapsamında Marmaris’e geldi. Grand Yazıcı Turban Otelde Adaköy, Kemeraltı, Siteler ve Tepe Mahallerinde ikamet eden üyeler ile yapılan toplantıya katılan Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu “Dünyanın, Avrupa’nın en yeni, en modern spor tesisleri bizde. Her ilimizde her ilçemizde spor yatırımlarımız var” dedi.

Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu, Muğla’da AK Parti Marmaris İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen istişare yemeğine katıldı. Grand Yazıcı Turban otelde düzenlenen etkinliğe katılım yoğun oldu.

Türkiye Modern Spor Tesislere Sahip

Toplantıda konuşan Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu, yaptığı konuşmada, Türkiye’nin modern spor tesislere sahip olduğunu belirterek, “Cumhuriyet tarihinde tesis edilen spor yatırımları ile 2002 sonrası, 17 yılda gerçekleştirilen spor yatırımlarını kıyasladığımızda oranın üç misli yakın katlandığını görüyoruz. Bu anlamda çok ciddi bir devrimi ve tesisleşmeyi yaşadık. Dünya’nın, Avrupa’nın en yeni, en modern spor tesisleri bizde. Her ilimizde her ilçemizde spor yatırımlarımız var. Bakanlık olarak spor turizmini önceleyen bir politikamız var. Ve bu spor öncelikli projemizi de Marmaris öncelikli olarak planladık. Bunu da Serkan Yazıcı kardeşimizin belediye başkanı olmasıyla birlikte gerçekten önemli bir açılım ve önemli bir süreç olacağını düşünüyorum. Marmaris’imize, turizm ve spor camiamıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Bu haber de ilginizi çekebilir  Tolgshow Marmaris'te

Serkan Yazıcı’ya Destek

Kasapoğlu konuşmasında Marmarislilerden Serkan Yazıcı’ya destek olmalarını istedi.
Gecede Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu Onursal Başkanı olan Serkan Yazıcı Dünya Ralli Şampiyonasının Marmaris’e gelmesindeki katkılarından dolayı, Bakan Kasapoğlun’a plaket verdi. (İHA)

Sitemizdeki “Serkan Yazıcı Belediye Meclis Üyeleri Tanıtım Toplantısı” haberine buradan ulaşabilirsiniz…

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir