Bakan Kasapoğlu barlar sokağında gençlerle sohbet etti

  • Nisan 4, 2020
  • 0
  • 306 Görüntüleme

Muğla bölgesindeki spor tesislerini incelemelerde bulunmak ve yetkililerden bilgi almak için Marmaris’e gelen Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu gündüz sporcularla buluşurken gece ise Marmaris yat limanı ve barlar sokağında da incelemelerde bulundu.  AK Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı’nın da kendisine eşlik ettiği ziyaretlerde Bakan Kasapoğlu gençlerle sohbet etmeyi ihmal etmedi.
Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere dün Muğla’ya gelen ve akşam Marmaris’te kalan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ziyaretlerine gece gündüz demeden devam ediyor. Gündüz Marmaris şehir stadında genç futbolcuların mücadelesini izleyen ve sporcularla sohbet eden Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu akşam saatlerinde ise Marmaris Barlar sokağında gezdi. AK Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Serken Yazıcı, AK Parti Marmaris İlçe Başkanı Osman Ülgen ve partililerinde eşlik ettiği ziyaretlerde Bakan Kasapoğlu ilk önce Marmaris’te yaşayan Yozgatlılarla bir araya geldi. Bakan Kasapoğlu daha sonra Kıbrıs pastanesinde esnafla buluşarak sohbet ederken arkasından Yat limanında bulunan Dede Restaurant ta gençlerle bir araya gelerek hem sohbet etti hem de sorularını yanıtladı. Spor üzerine yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Bakan Kasapoğlu daha sonra ise Barlar sokağına geçti.
Cumartesi gecesi olması nedeniyle hayli kalabalık olan Marmaris Barlar sokağında eğlenen vatandaşlarla sohbet eden Bakan Kasapoğlu sokak esnafı ile fikir alış verişinde de bulundu. AK Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı ile beraber barlar sokağında ufak bir gezi yapan Bakan Kasapoğlu sokakta yakılan ateş etrafında toplanan Marmaris’li gençlerle kısa sohbetlerde yaptı. Sohbet sonrasında Barlar sokağından ayrılan Bakan Kasapoğlu geceyi Grand Yazıcı Turban Otelinde geçirdi.

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir