Bağımsız başladım, Bağımsız bitiririm.

  • Nisan 3, 2020
Bağımsız başladım, Bağımsız bitiririm.

Fethiye Belediye Başkanı ve Muğla Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Başkan Adayı Behçet Saatcı, son günlerde hakkında çıkan iddaları yalanladı. Behçet Saatcı bağımsız seçildikten sonra, siyasi bir partiye geçeceği iddialarına ilişkin “Bağımsız başladığımı, bağımsız bitiririm.” dedi.
Başkan Saatcı, seçim çalışmaları kapsamından  Köyceğiz Belediyesi’ne giderek Belediye Başkanı Kamil Ceylan ile görüştü. Başkan Saatcı’yı bina girişinde karşılayan Başkan Ceylan, belediye binasını gezdirerek Saatcı’yı personeliyle tanıştırdı. Başkan Ceylan, bağımsız aday Saatcı’ya çeşitli hediyeler verdikten sonra Büyükşehir Belediye Başkanlığı yolunda başarılar diledi.  Saatcı ve Ceylan yarım saat süre ile basına kapalı görüştü.
Başkan Saatcı daha sonra  Köyceğiz Ziraat Odası Başkanı Şaban Ali Çetin’e ziyaret gerçekleştirdi. Ziyareti haber alan esnafların odaya gelerek Başkan Saatcı ile fotoğraf çektirmesi dikkati çekti. Başkan Saatcı daha sonra Köyceğiz Esnaf ve Sanatkar Odası ile Köyceğiz Şoförler Odası’nı da ziyaret etti. Dalaman ve Ortaca da olduğu gibi Köyceğiz’de şoför esnafı, Başkan Saatcı’ya Muğla Büyükşehir Belediyesi’yle yaşadıkları sorunları anlattı.
Behçet Saatcı söylentilere cevap verdi
Başkan Saatcı, şoförler odasında tüm sorunlara vatandaşlara hiçbir mağduriyet yaşatmadan makul çözümler getirmeye hazır olduklarını kaydetti. Hakkında çıkarılan kasıtlı söylentileri dillendiren Başkan Saatcı, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı süresince hiçbir siyasi partiye geçmeyeceğini vurguladı. Bağımsız aday Saatcı, “Hakkımda çeşitli iddialar ortaya atılıyor. Hatta açık konuşayım Ak Parti’ye geçeceğim söyleniyor. Beni halk bağımsız seçmiş, ben neden bu halk hareketini bırakıp, başka bir siyasi partiye geçeyim. Bağımsız başladığımı, bağımsız bitiririm. Görev sürem bitene kadar başka bir siyasi partiye geçmem” diye konuştu.

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir