Ayaz Bebeğe Destek Çağrısı Yapan Ünlüler

  • Aralık 14, 2020
  • 0
  • 275 Görüntüleme

Ayaz Bebeğin Elinden Tuttular

SMA hastası Ayaz Bebek için destek çağrıları sürüyor. Marmaris’te yaşayan Ünen ailesinin, 17 aylık ‘SMA Tip 2’ hastası bebekleri Ayaz’ın, yurtdışında uygulanan ve dünyanın en pahalı tedavisini görüp, sağlığına kavuşabilmesi için başlattığı kampanyaya ünlülerden de destek gelmeye başladı.

Dizi ve sinema oyuncuları Bennu Yıldırımlar, Eda Ece ile Berk Atan’ın yanısıra Masterchef’in sert mizaçlı şefi Mehmet Yalçınkaya, sosyal medya hesaplarından Ayaz’a destek mesajı paylaştı.

Ece: 2 Çok Geç

Eda Ece, “2 çok geç. Ayaz’ın kurtulması için desteğine çok ihtiyacımız var ve sadece 6 ayımız kaldı” sözleri ile birlikte Ayaz’ın sağlığına kavuşması için açılan banka hesaplarını paylaştı.

Atan: Çorbada Tuzumuz Olsun

Berk Atan ise “Ayaz bebeğin iyileşme şansı çok yüksek. Ama sadece 6 ayımız var. 1 liran bile değerli. Bu küçük kuzuya yardım edebilir miyiz? Çorbada tuzumuz olsun” ifadelerini kullandı.

Bu haber de ilginizi çekebilir  Marmaris’te Yaban Domuzları Evcilleşiyor

Kampanya Sürüyor

Ünen ailesi de “Ayaz Ünen” adına açılan sosyal medya hesaplarından, kendilerine destek olan ünlülere teşekkür etti. Baba Sinan Ünen, kampanyanın ayrıntılarına  Instagram’daki “@ayazbebek2019” ve Facebook’taki “Ayaz Ünen” adlı sayfalardan ulaşılabileceğini tekrar hatırlattı.

Marmaris Life

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir