Ayak Basılmadık Kaldırım Bırakmayacağız

  • Nisan 2, 2020
Serkan Yazıcı Marmaris'i adım adım geziyor

Serkan Yazıcı Marmaris Halkı İle Buluşmaya Kaldığı Yerden Devam Ediyor

AK Parti Marmaris Belediye Başkan adayı Serkan Yazıcı, Ankara görüşmelerinin arkasından Marmaris halkı ve esnafı ile buluşmalarına kaldığı yerden devam ediyor. Mümkün olduğu kadar programını dolu tutan Yazıcı, ziyaretçileri kabul ederken, vatandaşlarla buluşmalarını da sürdürüyor. Komşularının taleplerini bir bir not alan Yazıcı; “ Üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız! Her gittiğim yerde üzerine basa basa söylediğim tek şey var ; MARMARİS’İ BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ!” dedi.

Ankara’da Partisinin aday tanıtım toplantısına katılan ve önemli adresleri ziyaret eden AK Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan YAZICI, dönüşünün ardından Marmaris halkı ve esnafıyla gerçekleştirdiği buluşmalarına devam ediyor.

Beldibi Aile Sağlık Ocağı ziyaretinin ardından Meslek Yüksek Okulunda düzenlenen Çocuk şarkıları şenliğine davet edilen Yazıcı , burada yöresel yemeklerin sergilendiği standlara uğrayarak vatandaşlarla ve çocuklarla sohbet etti. Sosyal medya hesaplarından gelen tanışma ve sohbet davetlerine de katılan Serkan Yazıcı, kendisini davet eden her komşusunun
davetine icabet ettiklerini vurgulayarak bu ziyaretlerle Marmaris halkına kendisini ve projelerini çok daha iyi anlatabildiğini belirtti..

Serkan Yazıcı’nın bir diğer ziyaret noktası ise Mola kent Sitesi sakinleri oldu. Site sakinleri ile sohbet ederek keyifli dakikalar geçiren Yazıcı, daha sonra Yeniyol caddesindeki esnafı ziyaret ederek bir süre sohbet etti ve onları dinledi. Serkan Yazıcı, günün son programında Club Turban otelde 1000 kişilik katılımın olduğu Adaköy ve Armutalan üyeleri ile bir araya geldi ve Marmaris için hazırladığı projelerini anlattı.

Bu haber de ilginizi çekebilir  Tolgshow Marmaris'te

SERKAN YAZICI Hakkında:

1970 yılında dünyaya gelen Serkan YAZICI; liseden sonra eğitim hayatına Turizm Otelcilik Yüksek Okulu’nda devam etmiştir. 1983 yılından beri Marmaris’te yaşayan YAZICI, iş hayatına 1994 yılında YAZICI Grup’ta başlamış, halen Marmaris’te bulunan Grand Yazıcı Club Turban ve Grand Yazıcı Club Marmaris Palace otelleri ile ticari hayatına devam etmektedir.
İş insanı olmasının yanı sıra çok başarılı bir ralli kariyerine sahip olan YAZICI, 4 kere Türkiye Ralli Şampiyonu olmuş, Uluslararası Otomobil Fedarasyonu FIA Takımlar Kupasında FIA Teams CupÜçüncülüğünün yanı sıra 8 kere de yurtdışında düzenlenen uluslararası yarışlarda ülkemizi temsil etmiştir.

2013 yılında Moldova Cumhuriyeti Fahri Konsolosu olan YAZICI, bu görevinde Moldova Hükümeti’nden onur nişanı almıştır.
Aşçılık diploması olan Serkan YAZICI, müzik ile uğraşmakta ve mix besteler yapmaktadır.
2015 Yılında Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) Başkanlığına seçilmiştir. Ayrıca 2017 yılında Uluslararası Otomobil Federasyonu – FIA’nın en yüksek karar mercii olan Dünya Motor Sporları Konseyi’nin 14 üyesinden birisi olarak seçilerek, 4 yıl boyunca Türkiye’yi bu mertebede temsil etme şerefine erişmiştir. Uluslararası Otomobil Federasyonu (FIA) Karting Avrupa Baskanı olan YAZICI, Federasyon Başkanlığı sırasında dünyanın en büyük spor organizasyonlarından birisi olan WRC – Dünya Ralli Şampiyonası’nı 10 yıl aradan sonra Türkiye – Marmaris’e getirmiştir.
Dünya çapında sporcu yetiştirmeyi başarmış ve ilk defa düzenlenen FIA GT Nations Cup’da Türkiye’ye birincilik kazandırmıştır. En iyi motor sporları sporcusu ödülüne sahip olan Serkan YAZICI iyi derecede İngilizce bilmektedir. Evli ve 1 çocuk sahibidir.

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir