Arda Turan Sezonu Yine Marmaris’te Açtı

  • Haziran 3, 2020
  • 0
  • 736 Görüntüleme

Bu Sezon Da Marmaris’in İlk Ünlü Tatilcisi Arda Turan Oldu

Ünlü futbolcu Arda Turan için tatil demek yine Marmaris demek. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de hepimizi evlerimizde kalmak  zorunda bırakan salgın hastalık nedeni ile  oldukça zor bir kış geçirdik. Bu dönemde bizi hayata  bağlayan en önemli şeylerden biri, yaz mevsimi ile birlikte tekrar güzel günlerin geleceğine dair inancımızdı.1 Haziran tarihinden itibaren atılan normalleşme adımlarının en önemlilerinden biri de şehirler arası yolculuk kısıtlamasının kaldırılması oldu. Şehirlere giriş çıkış kısıtlamasının kaldırılmasının ardından ünlü futbolcu Arda Turan da soluğu Güney Ege’nin incisi yerleşim merkezinde aldı. Arda Turan son 6 yıldır olduğu gibi bu sezon da tatil için Marmaris’i tercih etti. Tatil denince Arda Turan’ın aklına yine Marmaris geldi.

Tekneyle Geldi, Söğüt’ün Eşsiz Manzarasına Koştu

Güzel ilçemizin turkuaz rengi tertemiz koylarının bu yıl da keyfini çıkarmak isteyen ünlü futbolcu Arda Turan,  kiralamış olduğu tekneyle Marmaris’e geldi.Tekne ile geldiği halde bir otele yerleşen ünlü futbolcu ve beraberindekilerin, yemek için ise sık sık Söğüt köyündeki eşsiz manzaralı restoranlara uğradığı belirtildi. Arda Turan ve beraberindekiler denizden olduğu kadar karadan da Marmaris’in eşsiz güzelliklerinin tadını çıkarıyorlar.Maske mesafe ve hijyen kurallarına da dikkat ettiği gözlerden kaçmayan Arda Turan, tedbirli ve dikkatli davranarak tatilcilere iyi bir örnek teşkil ediyor.

Bu haber de ilginizi çekebilir  Sen Ağlama Efe’m!

Arda Turan İçin Tatil Her Haziran Marmaris Demek

Arda Turan’ın Marmaris ilgisi yıllar öncesine dayanıyor. İnternetteki kaynaklar gösteriyor ki, ünlü futbolcu Marmaris tatili için hep Haziran ayını seçiyor. Turan, ilk kez Atletico Madrid forması giydiği dönemde 2014 Haziran’ında takım arkadaşı Filipe Luis ile Marmaris’te görüntülenmişti.Daha sonra  Arda Turan, 2018 yılında  o sıralar 4 aylık hamile olan eşi Aslıhan Doğan ile birlikte tatil için yine  Marmaris’i seçmişti. Geçen yıl ise Arda -Aslıhan çiftine, Marmaris tatillerinde  minik oğulları Hamza da eşlik etmişti.

Yıllardır olduğu gibi bu yıl da tatil için  Marmaris’i tercih eden ünlü futbolcu Arda Turan ve beraberindekilere  iyi tatiller diliyoruz.

Marmaris Life

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

five × four =