Arda Turan Marmaris Sokaklarında

  • Haziran 18, 2020
  • 0
  • 1025 Görüntüleme

İki Haftadır Marmaris’te Tatil Yapıyor

 

Tatil denince Arda Turan’ın aklına yine Marmaris geldi. 1 Haziran’da şehirler arası yolculuk kısıtlamasının kaldırılmasının ardından ünlü futbolcu Arda Turan da soluğu Güney Ege’nin incisi yerleşim merkezinde aldı. Arda Turan, son 6 yıldır olduğu gibi bu sezon da tatil için Marmaris’i tercih etti. Marmaris Life 3 Haziran’da, ünlü futbolcunun Marmaris’te tatil yaptığını duyurmuştu. O günden bu yana Selimiye ve Söğüt mahallelerinde görülen Turan’a az önce de ilçe merkezinde yürüyüş yaparken rastlandı.

İlçe Merkezini Yürüyerek Turladı

Yat Limanı ve Barlar Sokağı civarında tek başına yürüyüş yapan futbolcu, bu sırada yanına gelerek hatıra fotoğrafı çektirmek isteyen hayranlarını kırmadı.  Bunlardan biri olan Saman Kafe işletmecisi Umut Kanara,  kendisini çay kahve içmeye davet etti, fakat ünlü sporcu “başka sefere” deyip söz vererek oradan ayrıldı. Öte yandan Arda Turan’ın Marmaris tatilinin iki haftasını geride bıraktığı, hafta sonu ilçeden ayrılmayı planladığı öğrenildi.

Bu haber de ilginizi çekebilir  Bilim Kurulu Yeni Tip Domuz Gribini Değerlendirdi

O’nun İçin Her Haziran ‘Marmaris Tatili’ Demek

Arda Turan’ın Marmaris ilgisi yıllar öncesine dayanıyor. İnternetteki kaynaklar gösteriyor ki, ünlü futbolcu Marmaris tatili için hep Haziran ayını seçiyor. Turan, ilk kez Atletico Madrid forması giydiği dönemde 2014 Haziran’ında takım arkadaşı Filipe Luis ile Marmaris’te görüntülenmişti.Daha sonra  Arda Turan, 2018 yılında  o sıralar 4 aylık hamile olan eşi Aslıhan Doğan ile birlikte tatil için yine  Marmaris’i seçmişti. Geçen yıl ise Arda -Aslıhan çiftine, Marmaris tatillerinde  minik oğulları Hamza da eşlik etmişti.

Marmaris Life

Fotoğrafları Büyütmek İçin Üzerine Tıklayın

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

17 + seventeen =