Alper Yine Hamileyim

  • Nisan 3, 2020
Alper Yine Hamileyim

Ünlü komedyen Alper Kul geçen yıl başladığı tek kişilik gösterisi “Hamileyim”in devamında sahnelemeye başladığı “Alper Yine Hamileyim” oyununu Marmaris’te sahneledi.  Armutalan Kültür Merkezi Tarık Akan Sahnesi’nde sahnelenen oyuna Marmarisliler yoğun ilgi gösterdi. Tek kişilik oyunu ile sahneye çıkan Kul izleyenlere keyifli dakikalar yaşattı.
Televizyonda yayınlanan “Güldür Güldür Show”daki performansı ve rol aldığı sinema filmleri ile herkesi kahkahaya boğan ünlü komedyen Alper Kul geçen yıl başladığı tek kişilik gösterisi “Hamileyim” den sonra Geçtiğimiz aylarda 2. kez baba olacağını öğrenmesi sonrasında oyununu “Alper Yine Hamileyim” olarak güncelledi. Ünlü komedyen Alper Kul gösterisinde, baba olma sürecini öğrenmeye çalışan bir baba, uyumayan bir çocuk, hamilelik sürecinde ve sonraki loğusalık döneminde hormonları ip atlayan bir annenin hikayesini anlatıyor.
Oyun sonrası ünlü oyuncu, kendisine verilen çiçekleri izleyicilere dağıttı. Kul’un hayranları fotoğraf çektirmek için adeta birbirleriyle yarıştı. Uzun kuyruk oluşturan hayranlarını kırmayan Kul, herkesle tek tek fotoğraf çektirdi.
Oyun sonrası açıklamalarda bulunan komedyen Alper Kul, Türkçe konuşulan her yerde izleyiciyle buluştuğunu dile getirerek, “Her yerde oynuyoruz. Geçen hafta Batman’da, Diyarbakır’da, Malatya’da, Van’da oynadık, bugün buradayız. Avrupa’da, Amerika’da oynuyoruz. Türkçe konuşulan her yerde izleyicimizle buluşuyoruz. Gençler meraklı. Bizim televizyonda yaptığımız ‘Güldür Güldür Show da tiyatro sahnesinde çekilen bir televizyon programı neticede. En azından tiyatroyu yeni nesillere böyle bir şeydir diye ucundan tanımlayan bir program. Özellikle gençlerle buluşmak bizleri çok mutlu ediyor” dedi.
Kul’u daha önce televizyonda izlediklerini belirten Marmarisli sanatseverler ise, oyunu beğendiklerini dile getirdiler.

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.