Ali Acar Projelerini Anlattı 

  • Nisan 3, 2020
  • 0
  • 273 Görüntüleme

Marmaris Belediye Başkanı ve DSP Marmaris Belediye Başkan adayı Ali Acar, yeni dönem projelerini basın mensuplarıyla paylaştı. Sosyal, spor ve sağlıklı yaşam, turizm, kentsel ve altyapı, kültürel – sanatsal, çevresel ve kırsal mahallelere yönelik başlıkları altında 66 projeyi içeren Seçim Bildirgesi basın mensuplarına dağıtıldı.
Marmaris Belediye Başkanı ve DSP Marmaris Belediye Başkan adayı Ali Acar, Marmaris’te görev yapan basın mensuplarıyla kahvaltıda buluştu. Elegance Otel’de gerçekleştirilen kahvaltılı toplantıya DSP Marmaris İlçe Başkanı Tolga Akbay, Belediye Meclis Üyesi Adayı Ali Özge Kol, DSP İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Yaşar Ceylan’da eşlik ederken Basın mensupları AA Temsilcisi Sabri Kesen, A Haber temsilcisi ve Netonline Tv kurucusu Vural Efecik ve Çetin Ulaş, İHA Temsilcisi Ramazan Terkos, Marmaris Tv Haber Müdürü Hayriye Akok ve Murat Arıkan, Manşet Gazetesi’nden Arif Çataroğlu, Cihan Altut, Ender Türkkan, Çağdaş Marmaris Gazetesi’nden Doğuş Esat Berme, Yankı Gazetesi’nden Hüsnü Kaplanlar, Yeni Sayfa Gazetesi’nden Arzu Sarıtaş ve Zeynep Ferah Köse, Şamata Magazin’den Seycan Akman ve Marmarislife.net’den Haber Koordinatörü Kaan Kaya katıldı.
Marmaris’te halkın talebi ve gördüğü lüzum üzerine bir kez daha aday olduğunu hatırlatan Ali Acar “Takdir tabii ki sizlerin. Seçimin çok önemli olduğunu düşünüyorum. Bu kritik dönemde değerlendirmelerinizi objektif olarak yapacaksınız. Parti oylarının bölünmesi söz konusu değil. Marmaris’in geleceğiyle ilgili yarattığımız bu yüksek çıtayı, temiz kent, sosyal donatı alanlarıyla birlikte bu kentin geriye gitmemesi için bu sorumluluğu bir kez daha üstlendik. Marmaris seçmeni Marmaris’i yönetecek bir belediye başkanı, yani yönetici seçecek. Birileri tarafından yönetilecek bir kişiyi belediye başkanı olarak seçme lüksü olmadığını hatırlatmak istiyorum” dedi
“Ses getirecek projeleri hayata geçireceğiz”
Sosyal, spor ve sağlıklı yaşam, turizm, kentsel ve altyapı, kültürel – sanatsal, çevresel ve kırsal mahallelere yönelik başlıkları altında 66 proje hazırladıklarını belirten Ali Acar “Seçim bildirgelerimiz hazırlandı. Önümüzdeki beş yıl içinde Marmaris yaşayanlarına hangi hizmetleri hayata geçireceğimizle ilgili bu seçim bildirgeleri herkesin evine dağıtılacak. 15 yıllık deneyim sonucu, mevcut yasalarla, büyükşehir yasasının getirmiş olduğu yetki ve sorumluluk çerçevesi içinde kendi bünyemizde olan projelerimizi hayata geçireceğimizi sizinle paylaştık. 15 yılda gerçekleştiremediğimiz projelerimiz vardı. Bunlardan biri hayvan barınağı, dar gelirli vatandaşların çocukları için kreş projemiz var. Balıkçılar çarşısı, balıkçı halini hayata geçirerek keyifli ortam yaratacağız. Sosyal kültürel faaliyetlerimiz aktif şekilde Marmaris’in yaşamında yer alacak. Sportif faaliyetleri kent halkının kullanabileceği, yüzme eğitim tesisi, salon sporlarıyla ilgili her türlü imkanı sağlama gayreti içinde olacağız. Ulusal ve uluslararası her türlü kültürel ve sportif müsabakalara Marmaris ev sahipliği yapmaya devam edecek. Marka kent yarattık. Dünya kenti olma yolunda adımlarımız güçlü şekilde devam ettireceğiz” şeklinde konuştu.

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir