Ali Acar Başarımızı hazmedemediler

  • Nisan 4, 2020

Marmaris Belediye Başkanı ve DSP Marmaris Belediye Başkan adayı Ali Acar seçim mitingini 19 Mayıs Gençlik meydanında düzenledi. Sabah saatlerinde gerçekleşen mitinge katılım yoğun oldu.
Sahneye çıkan Ali Acar 15 yılda yaptıkları çalışmalarla Marmaris’in bir dünya kenti haline getirildiğini ifade ederek “ Marmaris’te bir çok projeyi hayata geçirdik ve projelerimize devam ettik. Bu tüm örnek çalışmaları yaparken bize karşı farklı düşüncesi olanlara dedik ki bizden korkmayın bizi örnek alın. Şehircilik nedir belediyecilik nasıl yapılır öğretelim dedik ama anlamadılar. Karalayarak aleyhimize kampanyalar yöneterek Bizi partimizden ihraç etmeye çalıştılar. Sonuçta baktık ki bir kent yarattık”

Oyun kurdular

“Bunları yaparken oyuna başladılar. 2009 yılında başladılar 2014 yılında devam ettiler. Sosyal medya hesaplarında Her türlü çirkinliği yaptılar. Bu iftiralara sizler prim vermediniz. Attıkları çamur bize yapışmadı gitti hak ettiği yere yapıştı. Bunu hazmedemediler 2014 yılı seçim gecesinde zaferimizle sonuclanan gecede ailemizin canına kastetmeye çalıştılar. Bugünlere geldik. Parti içinde aday göstermeden önümüzü kesmeye çalıştılar.Bunu neden yaptılar çünkü  çıkar ve menfaat grupları istediklerini alamadılar. Bazı parti mensupları yasal olmayan isteklerini bizden geçiremediler. Meclis sırası sırasında yerini beğenmeyenler. Sonunda küçük bahanelerle karşımızda cephe oluşturdular. Sonuçta aleyhimizde yürütülen kampanya ile asansör darbesi ile adaylığımız sona getirildi. Bizi bypass ettiler. Çünki Muğla Belediye başkanı Osman gürün beyefendi. 13 belediyeye ne kazandırırım düşüncesi yerine tek adam zihniyeti ile tek adam zihniyetini uyguladı. Özellikle Bodrum Marmaris Fethiye gibi yerlerin elindekini almaya çalıştı.  Yat limanı elimizden alındı. Şimdi Marmaris yat limanı zarar ediyor. Kendisine sorulduğunda ben orayı alıp Düvereğe mi götürdüm diyor. Tüm gelir kalemlerimiz alınırken buraya büyükşehir tarafından bir çivi bile çakılmadı. Hazır kurulu düzene oturdu. Bir tek ilave yapmadılar. Hesapları şaştı. Halkın iradesini göremediler.  Sizler bir karar verdiniz. Yalan dolan karalamaya karşı çağdaşlık medeniyet ve marka kent yaşamını tercih ettiniz. Size helal olsun. İşte güç ve kararlılık. Marmaris sevdalıları burada. Marmaris’i bu iş bilmezlere, beceriksizlere düzenbazlara teslim edecek misiniz ? Marmarisİn huzurunu düzenini bozmaya çalışanlara izin verecek misiniz ? Yapmış olduğumuz kampanya sürecinde ezildiler. Belediye olarak Bizim duyuruları yaptığımız led ekranı bile karartılar. Bizleri vefasızlıkla suçlayanlara vefa dersini biz verdik. Karalama kampanyaları öyle basit hale getirdiler ki. Eski yapılan projelerin ve hizmetlerin  üzerine oturduğumuzu iddia ettiler. Böyle basit şeylere ihtiyacımız yok. Bugüne kadar yapılanlara teşekkürler ediyoruz. Marmaris’e bir çivi çakan herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir