AK Parti Sözcüsü Çelik seçim kodunu açıkladı.

  • Nisan 3, 2020
  • 0
  • 284 Görüntüleme

Cumhur ittifakı AK Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı, seçimlere 14 gün kala seçim çalışmalarına ve ziyaretlerine tüm hızı ile devam ediyor. Seçim kampanyası doğrultusunda Çamlı seçim ofisinin açılışını gerçekleştiren Serkan Yazıcı’ya AK Parti Sözcüsü Eski Avrupa birliği Bakanı Ömer Çelik’te eşlik etti. Açışa katılan Çelik “. Marmaris’in kaderini değiştirecek kodu size veriyorum. “Serkan Başkan işlem tamam” dedi.
AK Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı seçim çalışmaları kapsamında Taşhan Sanayi sitesindeki esnafla bir araya geldi. Yazıcı ve ekibine Beldibi Belediyesi Eski Belediye Başkanı İdris İspirli’de eşlik etti. 300’ün üstünde dükkanın yer aldığı Taşhan Sanayi sitesindeki esnafın ortak talebi marangoz ve mobilya artıklarının  değerlendirilmesi oldu.  Artıkları çöpe atmak yerine yaktıklarını dile getiren esnaf, bunların geri dönüşümünüm yapılmasının gerekliliğine işaret etti.  Ardından Çetibeli mahallesi sakinleriyle  bir araya gelen Serkan Yazıcı vatandaşlarla görüş alışverişinde bulundu.
Devlete Küsme Lüksümüz Yok!
Ziyaretin sorasında Çamlı mahallesi Seçim İrtibat Ofisi açılışını yapmak üzere Çamlı’ya geçen Serkan Yazıcı, açılış öncesinde kalabalık vatandaş grubuna hitaben yaptığı konuşmada, şunları söyledi; “Yeni doğmuş gibi hissediyorum. Marmaris layık olduğu yere gelsin istiyorum. Hangi partiye oy verirseniz verin. Oyunuzun ipoteği yok.  Ben bu yola çıkarken, tarafsız olacağıma söz verdim. Öyle de yapacağım.  Ziyaret ettiğimiz her yerde söz verilip yerine getirilmeyen alt yapı sorunları ve şikâyetleri dinliyoruz. Neden yapılmadığı konusunda hiç araştırdınız mı? Kolaya kaçıp, devlet yapmıyor!  deniliyor. Rica ediyorum sizden gidin araştırın. Hangi bakanlığa bir dilekçe verilmiş veya bir şey istenmiş. Bakın, ben seçildiğimde sizin başkanınız olacak mıyım? Evet? Ben de Marmaris’e hizmet etmek için seçilmiş devletimden destek gerekiyorsa önümü ilikleyip gidip isteyeceğim. O parti bu parti demeyeceğim. Bizim devlete küsme gibi bir lüksümüz yok. Marmaris köyleriyle beraber güzelleşecek.”
”Serkan Başkan, İşlem Tamam”
Çamlı seçim ofisi açılışına katılan AK Parti sözcüsü Ömer Çelik ise yaptığı konuşmada Cumhur İttifakı’nı sandıklardan güçlü bir şekilde çıkartmak istediklerine işaret ederek  “Eğer yerel seçimlerde de büyük bir ittifakla, Cumhur İttifakını sandıklardan güçlü bir şekilde çıkartırsak,  sistem düzeyindeki bu istikrarı garanti altına almış olacağız. Siz, mahalle mahalle, cadde cadde, sokak sokak, bu desteği verdiğiniz büyüttüğünüz müddetçe, bu iş büyüyecektir. Önemli olan Serkan Yazıcı’nın buraya katkı sağlayacak bir arkadaşımız olması. Marmaris’in kaderini değiştirecek kodu size veriyorum. “Serkan Başkan işlem tamam”
AK Parti sözcüsü Ömer Çelik daha sonra kadınlara seslenerek ” Diğer birimlerimiz alınmasın ama asıl iş kadın kardeşlerimizin üzerine düşüyor. Lütfen gidin etrafınızdaki kadın kardeşlerimize anlatın. Bu çocuklarınız, bu torunlarınız daha iyi bir Marmaris’te yaşasın istiyor musunuz? Daha medeni yaşasınlar istiyor musunuz? Biz bunu 3 yıl, 5 yıl değil ilk 1 yıl içinde yapacağız ve siz de göreceksiniz. Ben inanıyorum Marmaris’e yaz’ı Kadınlar getirecek” şeklinde konuştu.
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, ilk kez oy kullanacak seçmenlere Serkan Yazıcı’nın mektubunu ve  Yazıcı’nın Dünya Ralli Şampiyonası tişörtünü hediye etti. Daha sonra Kordon Caddesi’ne geçen Çelik, buradaki Seçim Tırında Başkan Adayı Yazıcı’dan projeleri hakkında bilgi aldı. Turizm bölgelerinde projelerin turistlere göre yapıldığını ve yöre halkına yönelik olmadığını belirten Çelik, “Bu projeler kısa sürede hayata geçirilecek ve Marmaris halkının uzun yıllar çözülmemiş temel sorunlarını ortadan kaldıracak eserler olacaktır. Yöre halkını ve vatandaşımızı kapsayan projeler önem arz ediyor” dedi.
Ömer Çelik, Yazıcı’nın projelerinin genel merkezde de diğer belediye başkan adaylarına örnek olarak gösterildiğini söyledi.

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir