AK Parti meclis üyeleri sahaya indi

  • Nisan 2, 2020
  • 0
  • 501 Görüntüleme

Ak Parti Meclis Üyeleri Seçim Çalışmalarına Hız Verdi

31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşecek olan yerel seçimlerde AK Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı olan Serkan Yazıcı’nın Belediye Meclis Üyesi Aday listesinde bulunan meclis üyeleri seçim çalışmalarına hız verdi. Yaklaşık 40 gündür Serkan Yazıcı ile beraber seçim çalışmalarını sürdüren Meclis üyesi adayları sorumlu oldukları bölgelerde birebir çalışmaya başladı. Cumhur ittifakı Marmaris Belediyesi Meclis üyesi adayları 31 mart tarihine kadar sorumlu oldukları mahelle ve köylede kapı kapı gezerek çalışmalarını aktaracaklar.

AK Parti Belediye Meclis Üyesi Adayları Mustafa Karacan, Süleyman Eroğlu, Ayşegül Mungan, Naci Alkan, Mustafa Gökmen, Mehmet Karadinç, Ceyhan Eroğlu, Bestami Şinik, Elmas Bozkır Ulupınar, Ö.Cahit Sarıbey, Mesut Yılmaz, İlhan Kaya, Ayşe Taşar, Melih Eriş, Cavidan Öner,  Yağız Gül, Duran Tokmak, Nural Pekgüzel, Bilge Sargın, Berna Vildan Akalın, Seval Bolatkıran, Yaşar Bayar ile kontenjan üyeleri Zeki Eren, Osman İrez ve Vacide Tugay Şencan seçim çalışmalarında başkan adayları Serkan Yazıcı’nın daha iyi anlatılması ve projelerin daha çok kişiye ulaştırılması amaçıyla sahada çalışmaya başladılar.  25 kişiden oluşan  Cumhur İttifakı Marmaris Meclis Üyesi adayları, yaptıkları bir toplantı ile mahalle başkanlarıyla eşleşerek bölgelerinde yer alan vatandaşları ziyaret edecekler.

Sokak sokak gezip çalmadık kapı bırakmayacaklar

Her meclis üyesi adayı sorumlu olduğu mahallelerde kapı kapı dolaşarak seçim sonuna kadar, seçmenlerle sohbet edip, sorunlarını dinleyerek yapılması gerekenler için not alacaklar. Ziyaret edilen mahallerdeki seçmenlere, Cumhur ittifakı Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı tarafından yazılan, seçim proje ve fikirlerini içeren birer mektup ve projelerin yer aldığı kitapçık teslim edilecek.
Bu mahallelerin seçim sonrasında da temsilciliğini yürütecek olan meclis üyeleri, her bir komşusuna cep telefonu numaralarının yazılı olduğu kartlarını dağıttı.

Çok güçlü bir ekiple beraber geliyoruz

Serkan Yazıcı yaptığı açıklamada ;” Bu kadar  güçlü ve kararlı bir ekibin başkanlığını yapmak bana gurur veriyor. Meclis üyelerimiz ile vatandaşlarımıza  ilgi ve destekleri için teşekkür ederim” dedi.

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir