19 Mayıs Gençlik Meydanı’nda Neler Oluyor

  • Eylül 10, 2020
  • 0
  • 475 Görüntüleme

Yarın Başlayacak Etkinlikten Vatandaşın Haberi Yok!

Marmaris 19 Mayıs Gençlik Meydanı’nda yaklaşık bir hafta önce çalışma başlatıldı. Çalışmalar kapsamında, Marmaris Belediyesi tarafından 26 Ağustos- 4 Eylül 2017’de gerçekleştirilen 3. Kitap Günleri için hazırlatılan, sonrasında değişik etkinliklerde de kullanılan stantlar, Gençlik Meydanı’ndaki yerlerini bir kez daha aldı. Stantlara yakın zamanda hizmet verecekmişcesine elektrik gibi gerekli bağlantılar yapıldı.

Meydanı’nın  ana girişine 9-10 Mart 2019 tarihlerinde yapılan Marmaris Duatlonu’nun ‘başlangıç ve bitiş’ noktasını simgeleyen ‘tag’ konuldu.  Gören vatandaşın kafası karıştı, “Burada neler oluyor?” diye birbirine sormaya başladı.  ‘Bilinmeyen mevzu’,  dün sosyal medyaya taşındı, tartışma çıktı, işe siyaset bile bulaştırıldı. Tartışmalar sürerken, Meydan’a üzerinde Marmaris Belediyesi’nce daha önce  tanıtım materyallerinde yer verilen logonun ve “Marmaris Halk A.Ş.” yazılı pankartlar asıldı.

Marmaris Life pankartlardan yola çıkarak, konuyu aydınlatmaya çalıştı. İnternetteki kaynaklarda, söz konusu isimde bir anonim şirketin kaydına rastlanmadı.

Bu haber de ilginizi çekebilir  Online Eğitim için Ebeveynlere 15 Öneri

Marmaris Halk A.Ş.’den Yöresel Ürün Günleri

“Marmaris Halk A.Ş.” adında sadece sosyal medyada bir sayfanın bulunduğu ve onun da dün açıldığı ortaya çıktı.  Meydanda asılı pankartlardaki logonun kapak fotoğrafını süslediği sayfadaki paylaşıma göre, yarın Marmaris 19 Mayıs Gençlik Meydanı’nda “81 İlden Gelen Yöresel Ürünler Günleri” başlayacak ve 2 hafta sürecek.

Vatandaşı meraka ve birbirine düşüren, kullanılan malzemeler ile logodan yola çıkarak Belediye’nin düzenlediği tahmin edilen etkinlik ve ayrıntıları hakkında, ilgili yetkililerin,  ya bugün açıklama yapması ya da başladıktan sonra  haberdar etmesi bekleniyor..

İşte o etkinlik.. Görseli büyütmek için üzerine tıklayın

Bu içeriği paylaşın
Video Haber Aboneliği için
Youtube: Marmaris Life Youtube Kanalı
Instagram: @marmarislifedergisi
Facebook: marmarislife
Twitter: @lifeofmarmaris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir